3 Beds
3 Baths
2,363 sqft
$4,423,117
6615 S Aster Avenue Broken Arrow OK, 74011
Price per sqft
$1,871.82
Built in
2025
Property size
2,363 sqft
Property type
Residential
Garages
2
Courtesy of Sally Moseby, McGraw, REALTORS, (918) 636-1350
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
2600778
Interior features
Bedrooms
3
Total Bathrooms
3
Full Bathrooms
3
Exterior features
Lot Size
0.18 Acres
Other property details
Association Fee Frequency
Yearly
Garage Spaces
2
55+/Senior Community
No

Courtesy of Sally Moseby, McGraw, REALTORS